Lezing sponsorloper Jeroen van Veen 25 juni
Op donderdagavond 25 juni verzorgt sponsorloper Jeroen van Veen een bijzondere PowerTalk in de Bibliotheek Lelystad.
Op donderdagavond 25 juni verzorgt sponsorloper Jeroen van Veen een bijzondere PowerTalk in de Bibliotheek Lelystad.
Op woensdag 1 juli 2026 vindt de 3e editie van de ScoolsOut Run plaats bij De Koploper in Lelystad. Tijdens de ScoolsOut Run rennen de deelnemers letterlijk hun zomervakantie tegemoet.
De kleurrijkste Spirit-loop van het jaar komt eraan! Op zaterdag 25 juli is de tweede Color-loop. Loop 2,5 of 5 km, laat je onderweg kleurrijk verrassen en beleef een gezellige ochtend voor slechts € 1,-!
Zaterdag 15 augustus is het weer tijd voor de Spirit-loop! De Spirit-loop is hét maandelijkse beweegmoment van AV Spirit in Lelystad waar sportiviteit, gezelligheid en laagdrempelig meedoen centraal staan.
Op zaterdag 5 september van 09.00 tot 12.30 uur steken we samen de handen uit de mouwen om ons clubgebouw een flinke opfrisbeurt te geven. Zo beginnen we het nieuwe sportseizoen met een frisse en schone kantine, keuken, kleedkamers, toiletten en douches.
Wil je starten met hardlopen? Volg onze 6-weekse cursus om op een verantwoorde manier te trainen onder leiding van onze gediplomeerde trainers naar het aaneengesloten hardlopen van minstens 3 km!
Op vrijdag 25 en zaterdag 26 september vinden de jaarlijkse Clubkampioenschappen van AV Spirit plaats. Een mooie gelegenheid om jezelf uit te dagen, een PR te verbeteren of misschien zelfs clubkampioen te worden!
Mis geen enkel nieuws of evenement van AV Spirit en meld je aan voor de nieuwsbrief!